Котли опалювальні на твердому паливі "Прометей"

Котли опалювальні на твердому паливі "Прометей" використовуються для опалення індивідуальних житлових будинків, будівель та споруд комунально-побутового призначення площею від 75 до 900 квадратних метрів.

Топки наших котлів виготовлені зі сталі товщиною 5мм і пристосовані для спалювання дров, брикетів, кам'яного та бурого вугілля, відходів деревини - якість яких відповідає нормам палива для комунально-побутових потреб.  

Виготавлюються твердопаливні котли "Прометей" з високоякісних матеріалів. Котли "Прометей" працюють в опалювальних системах з природною або примусовою циркуляцією теплоносія. Головною перевагою твердопаливних котлів є те, що вони не залежать від електроенергії, і можуть встановлюватися в місцях віддалених від електропостачання. У верхній стінці кожуха відведене місце для установки механічного терморегулятора тяги, за допомогою якого спрощується експлуатація котла.Теплоізоляція розташована по всьому периметру котла. Це дозволяє підвищити пожежобезпечність і дозволяє розміщувати котел в неопалюваних приміщеннях або на вулиці.