Ласкаво просимо на сайт Заводу Технопривод!

ТОВ «Технопривод» - спеціалізоване підприємство по проектуванню і виробництву гнучких тросових систем дистанційного керування, ремонтно-з'єднувальних хомутів для труб, газових та твердопаливних котлів «Прометей». Підприємство здійснює свою діяльність на території України, країн СНД та Європи.

На заводі встановлено спеціалізоване Японське обладнання, монтаж якого здійснювався за участю Японських фахівців. Устаткування являє собою комплекс з виготовлення обмотаного сердечника та екранованого кожуха, зборки тросових приводів з наступним випробуванням на системі перевірочних стендів. Фахівці заводу пройшли спеціальне навчання в Японії.

ТОВ Технопривод пропонує широкий спектр технічних рішень для управління гідравлічними клапанами, механічними та гідравлічними трансмісіями та двигунами.

Продукцією підприємства є :

  • троси дистанційного керування для автомобілів, автобусів тракторів, комбайнів, вантажівок, дорожньо-будівельної техніки (автобетоновози, грейдери, навантажувачі), промислових машин і механізмів, суден, катерів, яхт, водних мотоциклів, авіаційної техніки.
  • твердопаливні , газові котли «Прометей» потужністю від 8 до 100 кВт,  призначені для опалення котеджів, житлових будинків, квартир,  офісів, спеціальних приміщень. 
  • модулі теплові універсальні «Прометей» призначені для опалення спеціальних приміщень загальною площею обігріву від 800  до 1900 кв. метрів. 
  • ремонтно-з'єднувальні хомути для труб діаметром від 60 до 1020 мм.

ТОВ Технопривод є офіційно зареєстрованою торговою маркою. З 2015 року на підприємстві діє сертифікована система менеджменту якості на відповідність вимогам ISO 9001: 2009, свідотство № UA 2.055.09210-15 в Реєстрі Системи сертифікації УкрСЕПРО.